شرکت راس Rhoss

30 فروردین 99     73 بازدید
شرکت راس Rhoss

 

 

 

امروز قصد داریم شرکتی به اسم راس را به شما معرفی کنیم. این شرکت که با نام تجاری Rhoss در میان جوامع تجاری شناخته شده است. این شرکت ایتالیایی با بیش از نیم قرن تجربه توانسته جایگاه قوی‌ای در میان شرکت های تهویه مطوبع بدست آورد. تأسیس شرکت راس به سال 1968 در زمینه تولید دیگ های بخار و آبگرمکن کار ود را شروع کرد و به سرعت در این زمینه ها تبدیل به یک پیشگام قدرتمند در صنعت جهانی شد.

شرکت راس با ورود به سیستم های تهویه مطبوع در سال 1971 بار دیگر توانست به یکی از برند‌های مطرح در زمینه کاری خود تبدیل شود. سیستم های برودتی شرکت راس ایتالیا از کیفیت خوبی برخوردار بود که ضریب عملکرد بالایی در زمان فعالیت خود داشت. به ادعای خود شرکت راس، این شرکت بیش از 50 سال تضمینی برای نو آوری، کیفیت و خدمات سطح بالا بوده است. شرکت راس مدعی شده این نو آوری، کیفیت و خدمات سطح بالی کالاهای تولید شده خود راهی را برای تبدیل شدن به یک تولید کننده متخصص در زمینه تاسیسات ساختمان باز کرده است.

همچنین به ادعای شرکت راس، سرایه گذاری هوشمندانه، استفاده از علم و تکنولوژی به روز این شرکت را به یک مرجع در زمینه دانش تأسیسات ساختمان تبدیل کرده است. به ادعای راس، یکی از دغدغه های این شرکت تبدیل شدن به یک مرجع دوستدار محیط زیست بوده و همواره تلاش خود را در زمینه ایجاد ساختمان های سبز (دوستدار محیط زیست) کرده است.

صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این مقاله

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید