چیلر های MidiPACK-I CYI12 شرکت راس ( Rhoss )

7 اردیبهشت 99     59 بازدید
چیلر های MidiPACK-I CYI12 شرکت راس ( Rhoss )

امروزه چیلر ها بخش مهمی از سرمایش و حتی گرمایش محیط های صنعتی و در مواردی خانگی ما را به عهده دارند شرکت  راس ( Rhoss ) ایتالیا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها، در زمینه ساخت چیلر و دیگر تجهیزات تهویه ای در این عرصه حضور فعال دارد. در این مقاله کوتاه قصد معرفی یکی از چیلرهای این شرکت ایتالیایی را  به نام مدل MidiPACK-I داریم.

این مدل دارای دو نوع مینی چیلر و چیلر است برای اطلاعات بیشتر در مورد نسل جدید مینی چیلر های شرکت  راس ( Rhoss ) که مینی چیلر MidiPACK-I  را تشریح کرده است به روی این لینک کلیک کنید.

این چیلر های شرکت  راس ( Rhoss ) با وب کد CYI12 دارای ظرفیت برودتی 37.4 تا 71 کیلووات یا معادل 10.637 تا 20.193 تن تبرید است. گاز استفاده شده در این مدل از چیلر های شرکت  راس ( Rhoss ) از نوع R410A است که همانطور که در مقالات قبلی به آن اشاره شده یکی از گاز های با کیفیت برای این کار است که کمترین آسیب را نسبت به گاز های دیگر به لایه اوزون وارد می‌کند. این دستگاه توانایی سرد کردن آب داغ تا منفی 15 درجه سانتیگراد را دارد.

شرکت  راس ( Rhoss ) این چیلر را به دو صورت عرضه می‌کند. در حالت اول شما میتوانید فقط از رفیت برودتی این سیستم استفاده کنید و این چیلر فاقد هیت پمپ است و برای مقاصدی که فقط احتیاج به سرمایش دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین برای مصارفی نیاز به سرمایش و گرمایش وابسته به دمای هوای محیطی و فصلی است مدل هیت پمپ دار آن عرضه می‌گردد. بدیهی است که توان حرارتی با توجه به گرمایش تولید شده توسط دستگاه به مراتب بیشتر از توان برودتی این دستگاه است. این دستگاه توان گرم کردن آب سرد تا 60 درجه سانتی گراد را داراست.

 برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت  راس ( Rhoss ) و تاریخچه آن به این لینک مراجعه نمایید.

صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این مقاله

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید